Waluty

Nasze Marki

Wszystkie produkty Retap zostały zaprojektowane przez duńską agencję projektową 3PART. Design marki został nagrodzony między innymi tytułem Red Dot Design Award, Good Design Award i Gift Award i bardzo szybko zdobył wiernych fanów na wielu kontynentach. Misją Duńczyków jest poprawa sposobu w jaki pijemy wodę. To niewiarygodne, jak przyjemnie jest pić bezpośrednio z butelki Retap! Wynika to głównie z jej kształtu i materiału. Cała kolekcja wykonana jest ze szkła boro-krzemowego, które jest lekkie i wytrzymałe. Korki i wieczka wykonane są z termoplastycznego elastomeru, który jest w 100% bezpieczny (bez BPA i ftalanów). Zarówno butelki RETAP, jak i korki produkowane są wyłącznie w Europie.


 

Butelka stworzona przez szwedzką firmę rodzinną. Materiał – w 100% wykonana z trzciny cukrowej! Już sama nazwa, która jest akronimem od You Us Humanity Me Environment, wskazuje na fundament jej powstania. Zainspirowani słowami Winstona Churchilla "Żyjemy dzięki temu, co otrzymujemy, ale tworzymy życie dzięki temu, co dajemy" stworzyli najbardziej ekologiczną butelkę na świecie, jedyną której współczynnik emisji CO2 jest ujemny! Yuhme pomaga w Afryce - każda kupiona butelka zapewnia czystą wodę przez 3 miesięce dla jednej osoby w Republice Środkowoafrykańskiej poprzez fundację Water for Good. Pamiętaj, że w wielu częściach Afryki pierwszym krokiem wyjścia z ubóstwa jest dostęp do czystej wody! Wszystkie butelki wykonane są w 100% z trzciny cukrowej. Odnawialny surowiec, który w pełni nadaje się do recyklingu. W związku z tym, że do produkcji nie używa się ropy, butelka wolna jest od wszelkich toksyn, takich jak Bisfenol A, ftalany i inne szkodliwe dodatki. Butelki produkowane są wyłącznie w Szwecji.


 

Hiszpańska marka stworzona dziś z myślą o jutrze. Niepowtarzalny design marki został nagrodzony między innymi tytułem Red Dot Design Award i NY NOW Accent On Design. Poprzez swoją funkcjonalność i prostotę ma swoją nieustannie powiększającą się rzeszę fanów. Śmiało, można określić ją jako najbardziej uniwersalna szklana butelka na wodę. Zaprojektowana tak, aby zmienić sposób w jaki możesz przenosić swoją wodę. Innowacyjna opaska silikonowa z magnetycznym zapięciem służy do mocowania butelki do plecaka, roweru lub wózka – nosisz ją jak chcesz i kiedy chcesz. Jej uniwersalność dodatkowo podkreśla praktyczny infuser, niezbędne akcesorium, dzięki któremu zaparzysz swoją ulubioną herbatę, zioła lub dodasz owoce. Butelkę Closca łączy elegancję, prostotę oraz innowacyjność.


 

Historia marki BU zaczyna się w 2013 roku od pewnego londyńskiego projektanta, Richarda oraz jego przekonania, że rzeczy, które nas otaczają na co dzień, powinny być nie tylko piękne i funkcjonalne, powinny też pomagać nam prowadzić szczęśliwy i zdrowy styl życia. Niedługo do Richarda dołączył przyjaciel, Armine, który podzielał jego pasję do dobrze zaprojektowanych i zrównoważonych produktów. Ich wspólna wizja doprowadziła do powstania gamy pięknie zaprojektowanych przedmiotów, które mają swój udział w rozwiązywaniu problemów środowiska.


 

Marka Rags’y powstała z pragnienia, aby świat był czystym i przyjaznym miejscem. To pragnienie stało się inspiracją do stworzenia linii produktów, mających pozytywny wpływ na zdrowie i środowisko. Poprzez swój atrakcyjny design Rags’y wywołuje pozytywny efekt w postaci zmiany zachowania konsumentów na bardziej ekologiczne i sprzyjające zdrowiu.

Produkty wykonano głównie ze stali nierdzewnej 18/8 oraz szkła boro-krzemowego. Wiodącym modelem jest butelka termiczna Rags’y, która dzięki podwójnej ściance próżniowej utrzymują wybrany napój gorący (12h) lub zimny (24h). Trójwarstwowa technologia, zapobiega kondensacji na zewnętrznej powierzchni, dzięki temu butelka nie „poci” się w dłoni lub torbie, a jej zewnętrzna powłoka, bez względu na zawartość, zawsze zachowuje temperaturę pokojową.


 

Markę HIP najlepiej przedstawi jej założyciel – innowator i projektant Richard Smiedt.

„Nasza zależność od jednorazowych opakowań z tworzyw sztucznych dawno przekroczyła bezpieczną granicę i wymaga pilnej zmiany zachowania konsumentów. Tworząc piękne i modne przedmioty, zachęcamy do przyjmowania nowych nawyków ograniczających konsumpcję jednorazówek oraz czerpania radości z produktów wielokrotnego użycia. Stworzyliśmy markę HIP, ponieważ doceniamy wkład, jaki my wszyscy możemy wnieść, aby doprowadzić do wielkich zmian.”


 

Huski Home to rodzinna firma, która na pierwszym miejscu stawia troskę o środowisko i zrównoważony rozwój głownie poprzez promowanie łuski ryżowej, jako trwałego materiału, na bazie którego powstała kolekcja kubków do kawy i pojemników na lunch. Organiczny materiał stanowi alternatywę dla plastikowych naczyń jednorazowych i przyczynia się do zmniejszenia ich wpływu na środowisko. W Huski Home robią wszystko, aby już dziś zapoczątkować wielkie zmiany w przyszłości. 


 

Kolekcja szklanych butelek do wody inspirowana minimalistycznym skandynawskim stylem. Linia produktów MB została zaprojektowana tak, aby połączyć prosty i piękny design z funkcją przedmiotu. Dzięki temu znajdziesz tu, wyjątkowy na Polskim rynku, szklany bezpieczny bidon sportowy. Wszystkie produkty wykonane są z bardzo wytrzymałego szkła boro-krzemowego, odpornego na wahania temperatur (można zamrażać i zalewać wrzątkiem).


 

Rozwiń stopkę Zwiń stopkę
Kliknij, aby zamknąć podgląd produktu